دات نت نیوک

استاندار مازندران مطرح کرد؛

پرستاران زحمتکش ترین کارکنان حوزه سلامت و درمان/ توجه به هم افزایی بخش ها در دولت تدبیر و امید

پرستاران زحمتکش ترین کارکنان حوزه سلامت و درمان/ توجه به هم افزایی بخش ها در دولت تدبیر و امید
ارسال شده: دی 25, 1397
دسته ها: اخبارصنفی
نظرات: 0

استاندار مازندران با اشاره به این که پرستاران زحمتکش ترین کارکنان حوزه سلامت و درمان هستند ، گفت: در دولت تدبیر و امید توجه به هم افزایی بخش ها نسبت به هم توجه ویژه ای شده است.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری ، احمد حسین زادگان بعد از ظهر شنبه به مناسبت میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار در بازدید از بیمارستان عزیزی و دیدار با پرستاران این بیمارستان با اشاره به این که پرستاران زحمتکش ترین کارکنان مجموعه دولت در حوزه سلامت و درمان هستند که بار مسئولیت در حوزه سلامت را به دوش می کشند، گفت: پرستاران با تاسی از حضرت زینب ( س ) در شغلی سخت و طاقت فرسا مشغول خدمت به بیماران و با اخلاقی نیکو مرهمی بر دردهای آنان هستند.

وی افزایش امید اجتماعی و توجه به همنوعان را بخشی از وظایف مهم پرستاران برشمرد و گفت : پرستاران با گذشت و ایثار تمام انرژی خود را صرف برطرف کردن مشکلات بیماران می کنند.

استاندار مازندران با اشاره به اینکه پرستاران جزء گروههایی هستند که نیاز به توجه دارند ، اظهار داشت: سیاست دولت تدبیر و امید آن است که همه بخش ها نسبت به همدیگر هم افزایی داشته باشند و ما هم به عنوان کارگزاران دولت با دیدار از پرستاران درصدد هستیم تا زحمات آنان را سپاس گویم.

گفتنی است که در این دیدار استاندار مازندران و جمعی از مسئولین شهرستانی با اهدای شاخه گل از پرستاران تجلیل کردند.

Print
This is trial version.
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x