دات نت نیوک

رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان:

بهره مندی یک و نیم برابری جمعیت استان از خدمات درمانی پرستاران

بهره مندی یک و نیم برابری جمعیت استان از خدمات درمانی پرستاران
ارسال شده: دی 27, 1397
نظرات: 0

کورش ساکی گفت: براساس آمار یک و نیم برابر جمعیت استان از خدمات پرستاری و جراحی در بیمارستانهای دانشگاه علوم پزشکی لرستان خدمات درمانی گرفته اند .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری؛ ساکی در بزرگداشت روز پرستار وتجلیل از پرستاران استان ، اظهار کرد:ارزش معنوی شغل پرستاری با سایر مشاغل متفاوت است و خدمات پرستاری به بیماران قابل ارزش گذاری نیست چرا که نزد خداوند پرستار  بی نهایت اجر و ‌مزد دارد .

اوافزود:ارزش کار پرستاران در حیطه های مادی نمی گنجد چرا که نیت و اندیشه ی آنها در راه خدمت به مردم با پیوست های الهی و اخلاقی، مراتب  خدمت  آنها را بی نهایت ارزشمند کرده است .

 ساکی  تصریح کرد:براساس آمار یک و نیم برابر جمعیت استان از خدمات پرستاری و جراحی در بیمارستانهای دانشگاه علوم پزشکی لرستان خدمات درمانی گرفته اند که این خود نشان از کثرت بسیار بالای کار پزشکان و پرستاران شاغل در این مراکز در مانی است که به صورت شبانه روزی در خدمت مردم به درد دردمندان و بیماران بدون توقف رسیدگی می کنند .

رییس دانشگاه علوم پزشکی لرستان یادآورشد:علیرغم همه ی خباثت های دشمنان و اعمال تحریم ها و با وجود مشکلات ، پرستاران  به   خدمت خالصانه به مردم مشغولند  و این خود نوعی جهاد در سنگر سلامت است.

 

Print
This is trial version.
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x