دات نت نیوک

رئیس نظام پرستاری کهگیلویه و بویراحمد؛

گلایه پرستاران از پرداخت نشدن مطالبات معوق/کسی پاسخگوی مشکلات پرستاری نیست

گلایه پرستاران از پرداخت نشدن مطالبات معوق/کسی پاسخگوی مشکلات پرستاری نیست
ارسال شده: بهمن 20, 1397
دسته ها: اخبارصنفی
نظرات: 0

رئیس نظام پرستاری کهگیلویه و بویراحمد، یکی از گلایه های پرستاری را تاخیر در پرداخت مطالبات معوق دانست و گفت: سالهاست که مشکلات پرستاران بر زمین مانده است. 

کاظم خشت زر در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری در خصوص تاخیر در پرداخت معوقات جامعه پرستاری گفت: تاخیر در مطالبات معوق پرستاران بیمارستان امام خمینی(ره) دهدشت از شانزده ماه گذشت و هیچ گوش شنوایی برای شنیدن مشکلات پرستاران نیست.

وی اظهار داشت: پرستاران سالهاست که مشکلات خود را عنوان میکننداما متاسفانه هیچ مدیر و مسئولی پاسخگوی این مشکلات نیست .در جایی که مطالبات پرسنل بیش از شانزده ماه است و هیچ کس پاسخگوی این تاخیر ها نیست، حق اعتراض را نیز از پرسنل سلب کرده اند. 

رئیس نظام پرستاری کهکیلویه و بویراحمد با اشاره به این که در سالیان اخیر با روندی که وزارت بهداشت در پیش گرفته وضعیت پرستاران اسفناک تر از همیشه است، تصریح کرد: با اجرای طرح تحول سلامت، قانون ارتقا بهره وری عملا از بین رفت و افزایش بار کاری بدون هیچگونه منفعتی برای پرستاران را در بر داشت.

معاونت پرستاری که باید سنگر مستحکم پرستاری در وزارت باشد عملکرد قابل توجهی نداشته و اگر پرستاری دستاوردی داشته به قبل از تشکیل معاونت پرستاری بازمی گردد. 

وی افزود : امیدواریم با تغییر صورت گرفته در وزارت بهداشت نگاه پزشک سالارانه از این وزارت برداشته شود و تمامی صنف ها در این وزارت خانه دیده شوند. 

Print
This is trial version.
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x