دات نت نیوک

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس تاکید کرد؛

مشکل اصلی نظام پرداخت در وزارت بهداشت/ ضرورت بررسی پیشنهاد نظام پرستاری

مشکل اصلی نظام پرداخت در وزارت بهداشت/ ضرورت بررسی پیشنهاد نظام پرستاری
ارسال شده: اسفند 26, 1397
دسته ها: اخبارصنفی
نظرات: 0

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، با اشاره به مشکلاتی که در نظام پرداخت وزارت بهداشت وجود دارد، گفت: مشکل اصلی در نظام پرداخت، کمبود اعتبار و عدم نظارت جدی بر بودجه است.

دکترذبیح ا... نیکفر در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری با اشاره به مشکل اصلی نظام پرداخت در وزارت بهداشت گفت: مشکل اصلی نظام پرداخت در وزارت بهداشت، کمبود اعتبار و عدم نظارت دقیق بر پرداخت ها است.

وی با بیان این که در پرداخت نظام سلامت می تواند به عنوان راهکار مناسب جهت مدیریت منابع و ایجاد عدالت در نظم پرداخت کارایی مناسب داشته باشد، اظهار داشت: در حال حاضر اقدامات دردسر ساز وارد بخش دولتی و اقدامات پولساز وارد بخش خصوصی می شود بنابراین نیاز به یک تغییر رویه در بخش دولتی وجود دارد .

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با اشاره به ارائه طرح هایی برای گروه های مختلف درمان تصریح کرد: اگر بنا باشد برای صنفی یا گروهی طرحی را پیشنهاد و یا ارائه داده شود، می بایست کارشناسان آن صنف مورد توجه قرار گیرند و از نظر مشورت و راهنمایی از نخبگان آن صنف بهره جست.

وی با اشاره به پیشنهاد جامعه پرستاری در خصوص تغییر نظام پرداخت از فی فور سرویس به پرداخت حقوق و مزایای ثابت (فیکس پیمنت) در وزارت بهداشت، افزود: اگر بنا باشد طرحی پیشنهاد شود باید جزییات آن موردبررسی قرار گیرد  و براساس مزایا و معایب آن تصویب و اجرا شود.

Print
This is trial version.
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x