دات نت نیوک

نشست شورای صنفی دانشجویان پرستاری برگزار شد

نشست شورای صنفی دانشجویان پرستاری برگزار شد
ارسال شده: آذر 16, 1398
دسته ها: اخبارصنفی
نظرات: 0

نشست شورای صنفی دانشجویان پرستاری روز شنبه به مناسبت روز دانشجو در محل وزارت بهداشت برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری نشست شورای صنفی دانشجویان که روز شنبه با حضور معاون پرستاری وزارت بهداشت، معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، رئیس کل سازمان نظام پرستاری و جمعی از نمایندگان شورای صنفی دانشجویان پرستاری در محل وزارت بهداشت به مناسبت روز دانشجو برگزار شد.

 

دکتر سیما سادات لاری در این نشست ضمن تبریک روز دانشجو گفت: دغدغه مندی دانشجویان باید افزایش یابد و شوراهای صنفی نماینده 245 هزار دانشجو هستند.

وی با بیان این که جایگاه صنفی دانشجویی، مشکلات خاص خود را دارد، اظهار داشت:  اگر روحیه عدالت طلبی در دانشجویان نباشد، نتایج مثبتی بدست نخواهد آمد . اگر این روحیه از بین برود، شاهد کوتاهی در حق دانشجویان خواهیم بود.

 

معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت افزود: اگر مسئولین راه حل و راهکارهای رفع مشکلات را از دانشجویان جویا نشوند و دانشجویان نیز روحیه مطالبه گری را در خود افزایش ندهند، جدایی بین قشر مسئولین و دانشجویان افزایش خواهد یافت.

 

در ادامه دکتر مریم حضرتی در این نشست، ضمن تبریک به مناسبت روز دانشجو گفت: دانشجویان ضد استعمار قدم برداشته و زبان مردم شدند. بنابراین باید بزرگداشتی در این روز صورت پذیرد، زیرا نقش دانشجو در مملکت می تواند موثر باشد.

وی اظهار داشت: دانشجویان مرکز دانش، پویش و علم هستند. ماهیت دانشجو، تازگی ، خلاقیت و نو آوری است.

معاون پرستاری وزارت بهداشت در پایان افزود: امیدواریم دانشجویان پرستاری بتوانند پیشنهادات خود را ارئه دهند و مسئولین نیز بتوانند راهکارهایی برای رفع مشکلات آنان در پیش گیرند.

در پایان پنل پرسش و پاسخی  برگزار شد و نمایندگان شورای صنفی دانشجویان، مسائل و مشکلات دانشجویان شهرستان خود را به سمع و نظر مسئولین رسانده و در خصوص هر یک از مشکلات پاسخی دریافت کردند.

Print
This is trial version.
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
arab xnxx sex xnxx videos arab xnxxwap bitcoin cloud mining porno