دات نت نیوک

رئیس نظام پرستاری ابهر تاکید کرد؛

عدم آگاهی پرستاران از مسائل حقوقی صنفی / حضور پرشور در انتخابات دوره پنجم نظام پرستاری

عدم آگاهی پرستاران از مسائل حقوقی صنفی / حضور پرشور در انتخابات دوره پنجم نظام پرستاری
ارسال شده: اردیبهشت 10, 1398
نظرات: 0

رئیس نظام پرستاری ابهر گفت: متاسفانه در سال های گذشته پرستاران از مسائل حقوقی و صنفی خود آگاهی نداشته و نظام پرستاری های سراسر کشور با برگزاری همایش ها و کلاس های آموزشی پرستاران را از حقوق خود آگاه نمودند.

محمد رضا مقدم در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری با بیان این که متاسفانه پرستاران در مورد مسائل حقوقی صنفی، از اطلاعات کمی برخوردار هستند و این موضوع چالش اساسی برای آنان ایجاد می کند، اظهار داشت: طی سالیان متمادی هیچ گونه اطلاعاتی در خصوص مسائل حقوقی به پرستاران بویژه پرستاران طرحی از سوی مسئولین مراکز درمانی داده نمی شد .

وی ادامه داد: خوشبختانه نظام پرستاری های سراسر کشوربا همکاری مدیران پرستاری بیمارستانها برای آگاهی پرستاران همایش ها و کلاس های آموزشی متفاوتی برگزار نمودند به طوری که در حال حاضراکثریت همکاران موضوع بیمه مسئولیت را بسیار جدی گرفته و به آن می پردازند.

رئیس نظام پرستاری ابهر با اشاره به این که بزرگترین انگیزه برای پرستاران ارائه خدمات به مردم و رفع مشکلات درمانی آنها و در نهایت رضایت بیمار و مددجویان است، گفت: شیفت های نامتعارف، اضافه کاری های اجباری ، بی عدالتی در پرداخت ها و ... زندگی پرستاران را با مشکلات متعددی همراه کرده است اما پرستاران  با وجدان کاری بالا در خدمت بیماران و مدد جویان هستند و کوچکترین کم کاری و خللی در کار آنان وجود ندارد.

وی در پایان با اشاره به برگزاری انتخابات دوره پنجم سازمان نظام پرستاری افزود: از کلیه همکاران دعوت می شود تا در انتخابات دوره پنجم نظام پرستاری با بصیرت و آگاهی کامل برای تحقق اتحاد پرستاری شرکت کرده تا این انتخابات نیز با شکوه هر چه تمام تر برگزار گردد .

 

Print
This is trial version.
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x