دات نت نیوک

عضو کمیسیون بهداشت مجلس عنوان کرد:

حذف گزینش بومی چالش جدید وزارت بهداشت/ خدمات پرستاری باید به خارج از مراکز درمانی تعمیم داده شود

حذف گزینش بومی چالش جدید وزارت بهداشت/ خدمات پرستاری باید به خارج از مراکز درمانی تعمیم داده شود
ارسال شده: تیر 13, 1398
دسته ها: اخبارصنفی
نظرات: 0

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با توجه به مشکل کمبود پرستاری گفت: حذف گزینش بومی چالش جدیدی است که مشکل کمبود نیروی پرستاری را افزایش داده است.

محمد نعیم امینی فرد در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری در خصوص کمبود نیروی پرستاری و جذب پرستار گفت: کمیسیون بهداشت و درمان جلسات متعددی در خصوص رفع این مشکل برگزار کرده اند.

وی ادامه داد:  توافقات ابتدایی در انتهای سال گذشته با دکتر نوبخت، کمیسیون و سازمان امور استخدامی صورت گرفت.

امینی فرد ادامه داد: مشکل جدی که  در حال حاضر وجود دارد، حذف گزینش بومی است که توسط دیوان عدالت اداری صورت گرفته و چالشی جدیدی است که ایجاد شده است .

وی خاطر نشان کرد: در حال حاضر با کسر بودجه ای روبرو هستیم و این امر مقداری دورنمای توافقات انجام شده را تا حدودی به روشنی که در سال گذشته وجود داشته، نخواهد بود. 

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس خاطر عنوان کرد: در برنامه ششم توسعه به ارائه خدمات مراقبت پرستاری در منزل تاکید شده است که می تواند بارمراجعات بیمارستانی را کاهش دهد و وزارت بهداشت باید در این خصوص سیاستگذاری های کاربردی تری داشته باشد و تعاریفی که در برنامه ششم توسعه آمده باید در تعرفه گذاری ها و مصوبات شورای عالی بیمه مشخص باشد تا عملکرد مناسبی در این خصوص ارائه شود.

وی یادآور شد: می بایست خدمات پرستاری قابل انجام را به  خارج از مراکز درمانی هدایت کنیم و با توجه به این که برای مردم و نظام سلامت  ارزان تر خواهد بود، تاثیراتی بر اقتصاد سلامت خواهد داشت. 

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی افزود: وزارت بهداشت بایستی کاری را که شروع کرده در اجرای مفاد برنامه ششم گسترش و تعمیم دهد و حوزه عملکردی را افزایش دهد و تعاریف را در مصوبات شورای عالی بیمه داشته باشد.  

Print
This is trial version.
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
arab xnxx sex xnxx videos arab xnxxwap bitcoin cloud mining porno