دات نت نیوک

مسئول امور هیئت مدیره های نظام پرستاری عنوان کرد:

هر جایی که محیط باز و آزادی برای شرکت در انتخابات فراهم بود، پرستاران با انتخاب افراد مطالبه گر پیام بزرگی را به گروههای وابسته به قدرت در نظام سلامت مخابره کردند

هر جایی که محیط باز و آزادی برای شرکت در انتخابات فراهم بود، پرستاران با انتخاب افراد مطالبه گر پیام بزرگی را به گروههای وابسته به قدرت در نظام سلامت مخابره کردند
ارسال شده: مرداد 3, 1398
دسته ها: اخبارصنفی
نظرات: 0

علی درونکلایی: خوشبختانه نتایج خوبی در سراسر کشور در انتخابات نظام پرستاری شاهد بودیم و هر جایی از کشور که محیط باز و آزادی برای شرکت در انتخابات فراهم بود، پرستاران با انتخاب افراد مطالبه گر پیام بزرگی را به گروههای وابسته به قدرت در نظام سلامت مخابره کردند. حرکتی که از اواخر دوره سوم شروع شد و در طی دوره چهارم  ادامه یافت، همچنان راه خویش را طی می کند. 

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری علی درونکلایی مسئول امور هیئت مدیره های نظام پرستاری ضمن تشکر از شرکت پرستاران کشور در انتخابات دوره پنجم نظام پرستاری، گفت: پنجنین دوره انتخابات نظام پرستاری درحالی در ۲۱ تیرماه انجام گرفت که نتایج متفاوتی را در سراسر کشور در بر داشت.

وی ادامه داد: خوشبختانه نتایج خوبی در سراسر کشور در انتخابات نظام پرستاری شاهد بودیم و هر جایی از کشور که محیط باز و آزادی برای شرکت در انتخابات فراهم بود، پرستاران با انتخاب افراد مطالبه گر پیام بزرگی را به گروههای وابسته به قدرت در نظام سلامت مخابره کردند. حرکتی که از اواخر دوره سوم شروع شد و در طی دوره چهارم  ادامه یافت، همچنان راه خویش را طی می کند.

مسئول هماهنگی هیات مدیره های نظام پرستاری کشور، ضمن تشکر از همه کاندیداهایی که با علم به راه سخت و پرتلاطم تصدی گری هیات مدیره نظام پرستاری را در دست گرفتند، خاطر نشان کرد:

مسئولیت و فعالیت در هیات مدیره نظام پرستاری بسیار  پر زحمت بوده و نیاز به افراد صبور، جسور و پرتلاش دارد که گاهی این جایگاه مشکلاتی در زندگی شخصی و کاری افراد ایجاد خواهد کرد و جا دارد از همه همکارانی که با دانستن مسایل فوق قدم در این عرصه گذاشته اند تشکر و قدردانی بعمل آورد.

وی اظهار داشت: در انتخابات تهران اتفاقاتی افتاد که صحت برگزاری آن را زیر سوال برد از تعداد آرای عجیبی که فقط در دو بیمارستان تهران از صندوق خارج شد و تقریبا با کمی اختلاف با مجموع همه آرای ۱۳۵ مرکز درمانی دیگر سراسر تهران بزرگ، دماوند و فیروزکوه اعم از صندوقهای سیار و ثابت، برابری میکند!! بگذریم، تخلفات عدیده مثل نصب بنر گروه خاص در محل صندوق رای و توزیع بسته های تبلیغاتی همان گروه مذکور در برخی بیمارستانهای دیگر بود که حتی با افرادی که از این صحنه ها فیلم برداری کردند، شدیدترین برخوردها را بعمل آوردند و پس از حبس یک و دو ساعته این بزرگان، که خود نیز کاندیدا بودند محتویات گوشی ایشان کاملا حذف و به نوعی در صورت ارائه مدارک تهدید بعمل آوردند.

درونکلایی یادآور شد: با توجه با اینکه این اتفاقات گاها در مراکزی بوقوع پیوست که متعلق به ارگانهای خاص هستند، شایسته است ارگانهای مذکور برای رفع اتهام از ساحت مقدس زحمتکشان خود اقدامات لازم را بعمل آورند

Print
This is trial version.
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
arab xnxx sex xnxx videos arab xnxxwap bitcoin cloud mining porno