دات نت نیوک

عضو نظام پرستاری چابهار خبر داد:

دیدار منتخبین نظام پرستاری چابهار با پرستاران

دیدار منتخبین نظام پرستاری چابهار با پرستاران
ارسال شده: مرداد 15, 1398
نظرات: 0

عضو نظام پرستاری چابهار گفت: منتخبین پنجمین دوره انتخابات نظام پرستاری چابهار پس از دریافت اعتبار نامه های خود از بیمارستان های این شهرستان بازدید و با پرستارن دیدار کردند.

امین بلوچ زهی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری گفت: پس از برگزاری انتخابات پنجمین دوره نظام پرستاری شهرستان چابهار اعضای جدید بعد از راهیابی به هیأت مدیره پنجمین دوره نظام پرستاری  به بخش های مختلف بیمارستان مراجعه و از حضور مقتدرانه و موثر پرستاران  گروه های مختلف در انتخابات برای تعیین سرنوشت و اعتلای حرفه ای خود تقدیر و تشکر نمودند

وی ادامه داد: در این بازدید اعضای هیأت مدیره جدید با مسئولین بخش ها، دفتر پرستاری و پرستاران به صورت مستقیم  دیدار و گفتگو نموده و از نزدیک در خصوص  مسایل و مشکلات آنها از جمله کمبود نیروی انسانی، اضافه کاری های اجباری، کارانه و مطالبات معوق  به بحث و‌ گفتگو پرداختند.

عضو نظام پرستاری چابهار خاطر نشان کرد:  همچنین در این دیدار به بررسی‌ و پیگیری مشکلات متعدد پرستاران با کمک مسولین اجرایی تاکید شد .

وی با تاکید بر این که  اعضای جدید نظام پرستاری می توانند با استفاده از توان و مشاوره  پرستاران و همکاری آنها با سازمان صنفی خود بر مشکلات جامعه پرستاری فائق آیند، اظهار داشت :  تک تک اعضای هیات مدیره جدید  همیشه پاسخگو ، راهنما و پیگیر مطالبات پرستاران خواهند بود و در آینده سلسله نشست هایی با پرستاران خواهند داشت تا از نظرات و پیشنهادات همه پرستاران برای بررسی مشکلات و ارائه راهکار استفاده نمایند و بعد از تعیین تشکیلات هیات مدیره هر کدام از اعضا بر موضوعات خاصی متمرکز و برنامه های متنوعی خواهند داشت .

بلوچ زهی یادآور شد: اعضای نظام پرستاری چابهار در این دیدار بر عضویت پرستاران در نظام صنفی خود و مشارکت در پرداخت حق عضویت و استفاده از ظرفیت های سازمان  و به رابطه مستمر آنها با سازمان صنفی خود تاکید  مکردند.

  وی در پایان افزود: پرستاران با ابراز خرسندی از حضور اعضای جدید هیات مدیره در بخش های مختلف بیمارستان به همکاری با هیات مدیره آمادگی خود را اعلام نمودن و در پایان با اهدای بسته هایی از پرستاران تقدیر و تشکر بعمل آمد.

Print
This is trial version.
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x