مواضع سازمان

اخبار ویژه

نشست اعضای هیئت مدیره اهواز با فرماندار / بیان خواسته های پرستاری  به فرماندار اهواز
چهارشنبه، 06 مرداد 1395 - 16:39
عضو هیئت مدیره اهواز عنوان کرد: عضو هیئت مدیره اهواز از برگزاری نشست اعضای هیئت مدیره اهواز با فرماندار این استان خبر داد.
پیام سازمان نظام پرستاری کشور به مناسبت روز جهانی هپاتیت
چهارشنبه، 06 مرداد 1395 - 15:22
سازمان نظام پرستاری کشور به مناسبت روز جهانی هپاتیت پیامی صادر کرد.
عدم رعایت قانون در ایجاد کمک پرستاری و تعیین شرح وظایف آن / وعده های غیر عملی برای جذب کمک پرستاریکساله
چهارشنبه، 06 مرداد 1395 - 13:27
رئیس کل سازمان نظام پرستاری کشور عنوان کرد :رئیس کل سازمان نظام پرستاری کشور گفت: سازمان نظام پرستاری خواستار رعایت قانون در تعیین شرح وظایف و نیز ایجاد رده شغلی جدید یا جایگزینی آن با رده دیگر است.
گزارش تصویری نشست هم اندیشی سازمان نظام پرستاری کشور با جمعیت هلال احمر
چهارشنبه، 06 مرداد 1395 - 12:31
گزارش تصویری نشست هم اندیشی سازمان نظام پرستاری کشور با جمعیت هلال احمر
تشکیل کارگروه مشترک برای تبادل‌نظر و ارائه نقطه نظرات نظام پرستاری در اجرای سلامت‌یار/ استفاده از تخصص و ظرفیت پرستاران ایرانی در بیمارستان ایرانیان هلال‌احمر در دوبی
چهارشنبه، 06 مرداد 1395 - 11:09
در نشست هم‌اندیشی رئیس کل سازمان نظام پرستاری با رئیس جمعیت هلال احمر عنوان شد:نشست هم‌اندیشی رئیس سازمان نظام پرستاری با رئیس جمعیت هلال‌احمر به‌منظور افزایش تعاملات و همکاری‌ها و همچنین همفکری برای اجرای بهتر طرح سلامت‌یار در بیمارستان‌های کشور برگزار و مقرر شد تا کارگروهی مشترک از دو سازمان به...
وزیر بهداشت دولت دهم: به جای سیاه‌نمایی و فرافکنی طرح تحول سلامت را دریابید
چهارشنبه، 06 مرداد 1395 - 09:43
وزیر بهداشت دولت دهم پاسخ داد:در دولت گذشته ما بیش از ۴۰ هزار تخت بیمارستانی در دست احداث داشتیم که ۱۶ هزار تخت آن به بهره‌برداری رسید و مابقی آن در میانه راه تحویل دولت یازدهم شد که هم اکنون وزیر محترم با افتتاح این تخت‌ها بدون ذکر زحمات دولت‌های گذشته تمامی افتخارات ‌آن را به نام دولت آقای روحانی...
وزارت بهداشت برای جذب پرستاران از راهکارهای تشویقی استفاده کند
چهارشنبه، 06 مرداد 1395 - 08:55
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس:وزارت بهداشت برای جذب پرستاران از راهکارهای تشویقی استفاده کندیک عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: وزارت بهداشت با سیاست های تشویقی می تواند پرستاران بیشتری را جذب بیمارستان ها کند تا قانون بازنشستگی پیش از موعد برای آنها هم اجرا شود.
تعیین سقف کارانه برای پزشکان بخش دولتی / شورای حقوق و دستمزد تصمیم می گیرد/ آیا عدالت درنظام سلامت محقق خواهد شد؟
سه شنبه، 05 مرداد 1395 - 18:07
سخنگوی دولت: پرداختی هایی مانند کارانه پزشکان در بخش دولتی نیز با نظر شورای حقوق و دستمزد تعیین می شود. برخی موارد خاص مانند کار در مناطق بد آب و هوا نیز حداکثر 30 درصد افزایش حقوق را خواهند داشت. هر نوع پرداخت خارج از این مصوبه تخلف و جرم است و تحت تعقیب قرار می گیرد.
تجمع اعتراض آمیز کمک پرستاران جوان مازندران
سه شنبه، 05 مرداد 1395 - 15:03
در پی ممانعت از کارعملی در بیمارستان ها:جمعی از کمک پرستاران جوان در پی اعتراض نسبت به ممانعت از برگزاری دوره کمک پرستاری در بیمارستان ها دست به تجمع اعتراض آمیز زدند.
15 هزار پرستار بیکار در کشور / مهاجرت پرستاران 100 درصد افزایش یافته است
سه شنبه، 05 مرداد 1395 - 13:20
قائم‌مقام سازمان نظام پرستاری خبر داد:قائم‌مقام سازمان نظام پرستاری گفت: ۱۵۰ هزار پرستار در کشور وجود دارد که برای ارائه حداقل خدمات، همین تعداد پرستار باید به مجموعه اضافه شود، این درحالی است که طبق آمار 15 هزار پرستار بیکار داریم.

Live Tabs

عکس
 

كليه حقوق اين پرتال محفوظ و در اختيار سازمان نظلام پرستاري جمهوري اسلامي ايران مي باشد.