مواضع سازمان

اخبار ویژه

نظرسنجی

به نظر شما مدیران پرستاری چگونه باید انتخاب شوند؟


ثبت نظر  مشاهده نتایج
مدیر پرستاری بیمارستان باید مهارت حل مشکلات را بداند
دوشنبه، 08 شهريور 1395 - 15:04
رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری یاسوج:مدیر پرستاری بیمارستان باید مهارت حل مشکلات را بداندرئیس هیئت مدیره نظام پرستاری یاسوج اظهارداشت: باو جودی که به فرایند دموکراتیک اعتقاد دارم اما روسا باید بتوانند مدیری انتخاب کنند که قدرت اجرایی داشته باشد و با سیاست های او همراه باشد از این رو تنها آرای پرستاری ...
تدوین بسته تحول مراقبت های پرستاری/راه اندازی کمیته های ۱۰ گانه
دوشنبه، 08 شهريور 1395 - 14:38
تشریح عملکرد معاونت پرستاری وزارت بهداشت؛تدوین بسته تحول مراقبت های پرستاری/راه اندازی کمیته های ۱۰ گانهسطح بندی خدمات پرستاری به سطوح حرفه ای و غیر حرفه ای بعد از نظر خواهی از تمامی مجامع پرستاری و ساماندهی تربیت نیروهای مرتبط ، ابلاغ آئین نامه مراقبت در منزل و پرستاری جامعه نگر ، ابلاغ آئین نامه ص...
اجرای تعرفه خدمات پرستاری مهمترین موضوع جلسات با وزارت بهداشت باشد
دوشنبه، 08 شهريور 1395 - 14:13
رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری استان اصفهان:اجرای تعرفه خدمات پرستاری مهمترین موضوع جلسات با وزارت بهداشت باشدرئیس هیئت مدیره نظام پرستاری استان اصفهان گفت: مهمترین موضوعی که باید در جلسات مشترک وزارت بهداشت و درمان و سازمان نظام پرستاری مطرح شود حل مشکل قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری است.
صلاحیت حرفه ای با تعرفه گذاری خدمات پرستاری ارزش می یابد
دوشنبه، 08 شهريور 1395 - 12:03
رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری آمل عنوان کرد: رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری آمل عنوان کرد: صلاحیت حرفه ای با تعرفه گذاری خدمات پرستاری ارزش و رتبه می یابد و در غیر این صورت هیچ منفعتی برای پرستاران و جامعه پرستاری در بر ندارد.
خشونت علیه پرسنل درمانی در سوریه محکوم شد
دوشنبه، 08 شهريور 1395 - 11:30
در بیانیه مشترک انجمن های جهانی پرستاری و پزشکی؛خشونت علیه پرسنل درمانی در سوریه محکوم شدرهبران انجمن های جهانی پرستاری و پزشکی، ادامه خشونت ها علیه پرسنل بهداشتی درمانی در سوریه و دیگر کشورها را محکوم کردند.
اظهارات دادستان تهران درباره حجاب پرستاران تکذیب شد
يکشنبه، 07 شهريور 1395 - 18:52
اظهارات دادستان تهران درباره حجاب پرستاران تکذیب شدسخنگوی قوه قضائیه اخبار منتسب به دادستان تهران درباره وضعیت حجاب پرستاران را تکذیب کرد.
سازمان نظام پرستاری از حیثیت پرستاری دفاع خواهد کرد / پرستاران از نجیب ترین اقشار جامعه هستند
يکشنبه، 07 شهريور 1395 - 16:47
شریفی مقدم: قائم مقام سازمان نظام پرستاری کشور گفت: متاسفانه رسانه ها به گونه ای موضوع بدحجابی پرستاران را مطرح کردند که گویی این گروه حجاب و پوشش را رعایت نمی کنند در حالی که پرستاران درحجاب مناسب ترین پوشش را دارند و سازمان نظام پرستاری به هر شکل ممکن از حیثیت پرستاری دفاع خواهد کرد.
بیانات دادستان تهران در دومین نشست دادستانی تهران در حوزه‌ آسیب‌های اجتماعی
يکشنبه، 07 شهريور 1395 - 16:43
دومین نشست دادستانی تهران در حوزه‌ آسیب‌های اجتماعی با موضوع عفاف و حجاب برگزار شد.
پرستاران ناراحت هستند
يکشنبه، 07 شهريور 1395 - 15:39
رئیس مجلس شورای اسلامی:پرستاران ناراحت هستندرئیس مجلس شورای اسلامی خطاب به مدیران وزارت بهداشت، گفت: قشر پرستار ناراحت هستند، آنها را فراموش نکنید.
معرفی پرستار متخصص (NP) و شرح وظایف آن(Nurse practitioner)
يکشنبه، 07 شهريور 1395 - 15:16
معاون فنی، آموزشی و پژوهشی سازمان نظام پرستاری تشریح کرد:معاون فنی، آموزشی و پژوهشی سازمان نظام پرستاری گفت: پرستار متخصص (Nurse practitioner)یک ارائه کننده مراقبت‌های پیشرفته پرستاری است که برای حفظ و ارتقای سلامت مردم، از طریق تشخیص و درمان بیماری‌های حاد و مزمن، تحصیل کرده و آموزش دیده است.
پرداخت مطالبات مراکز درمانی از بیمه ها در آینده نزدیک
يکشنبه، 07 شهريور 1395 - 14:12
وزیر بهداشت اعلام کرد: وزیر بهداشت با اشاره به مصوبه اخیر مجلس درباره پرداخت80هزارمیلیارد ریال به بیمه سلامت، گفت: «به‌زودی مطالبات بیمارستان‌ها و مراکز درمانی از بیمه‌ها پرداخت خواهد شد.»
پاسخ رئیس سابق انجمن پرستاری ایران به اظهارات اخیر دادستان تهران
يکشنبه، 07 شهريور 1395 - 13:14
دکتر ابوالفضل جاریانی در واکنش به انتشار خبر "اعزام تیم بازرسی به بیمارستان ها برای بررسی حجاب پرستاران" که به نقل از دادستان تهران منتشر شده است گفت: جامعه پرستاری از پاک ترین و با اخلاق ترین گروه های شغلی در ایران است که اظهار نظرها و انتشار اخبار مایوس و تضعیف کننده هویت حرفه ای و منزلت اجتماعی ...
طرح تحول سلامت باید آهسته‌تر اجرا می‌شد/ این طرح متناسب با زیرساخت‌ها نبود
يکشنبه، 07 شهريور 1395 - 12:52
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس:عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با اشاره به تعجیل در اجرای طرح تحول سلامت گفت: این طرح متناسب با زیرساخت‌ها نبود و اگر طرح تحول سلامت با شتاب آهسته‌ تری اجرا می‌شد و تطابق بیشتری با واقعیت‌های اجتماعی و اقتصادی داشت، می‌توانست اثربخشی بیشتری داشته باشد.
  نظام یکپارچه رفاهی نباید تغییر کند / آگاهی داریم که مجلس بهترین تصمیم را خواهد گرفت
يکشنبه، 07 شهريور 1395 - 11:36
ربیعی هشدار داد: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه ادغام تشکیلاتی و تغییرات ساختاری در بیمه‌ها در سیاست‌های ابلاغی سلامت مطرح نشده است، گفت: «نظام یکپارچه رفاهی نباید تغییر کند.»
دکتر ژیلا میر لاشاری به عنوان نماینده  COINN  در ایران
يکشنبه، 07 شهريور 1395 - 10:57
انتخاب نماینده از ایران ؛دکتر ژیلا میر لاشاری عضو هیئت علمی دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی تهران به عنوان نماینده COINN انتخاب شد.

Live Tabs

عکس 

كليه حقوق اين پرتال محفوظ و در اختيار سازمان نظلام پرستاري جمهوري اسلامي ايران مي باشد.