دات نت نیوک
شنبه 26 فروردین 1396
تعداد بازدید: 354
تعداد نظرات: 0

پیگیری قوانین از تصویب تا اجرا شدن

پیگیری قوانین از تصویب تا اجرا شدن
عضو شورای عالی سازمان نظام پرستاری عنوان کرد:

پیگیری قوانین از تصویب تا اجرا شدن

عضو شورای عالی سازمان نظام پرستاری گفت: قوانینی که تصویب می شوند می بایست تا زمان اجرا شدن پیگیری شود و خواسته جامعه پرستاری از دولت جدید اجرا شدن قوانین تصویب شده می باشد.

علیرضا گچ کوبان در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری گفت: از تصویب قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری 10 سال می گذرد اما تا کنون اجرایی شنده است اما خوشبختانه در سال جدید این قانون اجرایی خواهد شد که ما به اجرا شدن این قانون امیدوار هستیم اما خوشبین نیستم متاسفانه چیزی در این خصوص تغییر نکرده است و باید هر قانونی تصویب می شود تا زمان اجرایی شدن پیگیری شود و به عقیده بنده این قانون به این راحتی اجرایی نمی شود.


وی اظهار داشت: خواسته جامعه پرستاری از دولت و رئیس جمهور جدید اجرای قوانین برزمین مانده پرستاری از جمله ، قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری و قانون مشاغل سخت و زیان آور پرستاری است .


رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری اهواز با بیان توانایی پرستاران جهت حضور در جایگاه های اجتماعی یادآور شد: پرستاران اگر توانایی حضور در جایگاه های اجتماعی را در خود می بینند باید حضور یابند زیرا پرستاران نیز همانند دیگر اصناف باید نمایندگانی از خود در این جایگاه ها داشته باشند . در حال حاضر جای پرستاران در مجلس شورای اسلامی ، شورای شهرها و دیگر جایگاه های سیاسی و اجتماعی خالی می باشد .


وی افزود: جامعه پرستاری یک صنف بزرگ است و می توانند از نمایندگان خود جهت ورود به جایگاه های اجتماعی و سیاسی حمایت نمایند تا این جامعه بزرگ نیز با نمایندگان خود به حقوق و مزایای مربوط به خود بهره مند شوند .
تصاویر
  • پیگیری قوانین از تصویب تا اجرا شدن
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل