دات نت نیوک
ﺳﻪشنبه 29 فروردین 1396
تعداد بازدید: 248
تعداد نظرات: 0

پیام تبریک سازمان نظام پرستاری به مناسبت روز علوم آزمایشگاهی

پیام تبریک سازمان نظام پرستاری به مناسبت روز علوم آزمایشگاهی
سازمان نظام پرستاری کشور در پیامی فرارسیدن سی ام فروردین، روز آزمایشگاهیان را به همه خدمتگزاران نظام سلامت در جامعه آزمایشگاهی تبریک گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری، متن کامل پیام به شرح زیر می باشد:


سی ام فروردین، روز علوم آزمایشگاهی مصادف با روز زادروز حکیم سیّد اسماعیل جرجانی، در واقع بهانه ای برای پاسداشت و تقدیر از زحمات فعالان این عرصه است.


روز آزمایشگاه، فرصت مغتنمی است تا از همه  تلاش و کوشش  روپوش سفیدان این عرصه و راهگشایان و رمز گشایان طبیبان تقدیر و تشکر به عمل آید. جامعه بزرگ آزمایشگاهیان ،دیده بانان گمنام عرصه های سلامت کشور که با تشخیص به موقع عوامل بیماری زا،افتخار مدافعین خطوط اول نبرد با بیماریها را از آن خود نموده و با فداکاری و گذشت ،سلامت و آسایش خود را در راه اعتلای ارزش های والای انقلاب اسلامی و سلامت جامعه گذاشته اند.


نقش ممتاز جامعه علوم آزمایشگاهی در نظام سلامت کشور بر کسی پوشیده نیست. با استفاده از یافته ها و اطلاعات آزمایشگاهی می توان نظام پیشگیری را هدفمند و اصلاح نمود. به بیانی دیگر متخصصان علوم آزمایشگاهی، دیده بانان عرصه سلامت هستند که با تشخیص به موقع عوامل بیماری زا  برای درمان به موقع کمک شایانی به بیماران می نمایند. 


سازمان نظام پرستاری به نمایندگی از جامعه شریف پرستاری کشور ضمن تبریک  فرا رسیدن روز علوم آزمایشگاهی، این روز بزرگ را به تمامی همکاران علوم آزمایشگاهی تبریک و تهنیت گفته و توفیق روز افزون این عزیزان را در راه خدمت به هم وطنان از خداوند متعال خواستار است.

تصاویر
  • پیام تبریک سازمان نظام پرستاری به مناسبت روز علوم آزمایشگاهی
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل