دات نت نیوک
Menu
ﺳﻪشنبه 23 فروردین 1390
تعداد بازدید: 19939
تعداد نظرات: 16

اعلام اسامی پذیرفته شدگان اولیه آزمون استخدامی وزارت بهداشت آغاز شد

 اعلام اسامی پذیرفته شدگان اولیه آزمون استخدامی وزارت بهداشت آغاز شد

اعلام اسامی پذیرفته شدگان اولیه آزمون استخدام پرستاران آغاز شد

اعلام اسامی پذیرفته شدگان اولیه آزمون استخدامی پرستاران در وزارت بهداشت بر روی سایتهای دانشگاه های علوم پزشکی آغاز شد.

 به گزارش خبرنگار نظام پرستاری، اکثر دانشگاههای علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی سراسر کشور از جمله تهران، شهید بهشتی، مشهد، سمنان، اراک، قزوین، بوشهر، کرمانشاه، قم، مازندران و ... اسامی پذیرفته شدگان اولیه آزمون استخدام پرستاران(مورخ 6 اسفند 89) را به میزان 1.5 برابر ظرفیت مورد نیاز بر روی سایتهای اطلاع رسانی خود اعلام کردند.

برخی دیگر از دانشگاههای علوم پزشکی از جمله گلستان، ایلام، زنجان، کرمان، لرستان، گیلان، فسا، زابل، هرمزگان، زاهدان و ... هنوز اسامی 1.5 برابر ظرفیت مورد نیاز خود برای استخدام پرستاران و سایر مشاغل مشمول قانون ارتقای بهره وری را اعلام نکرده اند اما برخی از آنان تاریخ اعلام این نتایج را در سایت خود درج کرده اند.

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی تهران از جمله دانشگاههایی است که اسامی 1.5 برابر ظرفیت استخدامی خود را به تفکیک افراد اصلی به میزان 1495 نفر و 753 نفر افراد ذخیره اعلام کرده است و از آنان خواسته است با در دست داشتن مدارک لازم اصل و کپی شناسنامه، کارت ملی، کارت پایان خدمت یا معافیت، آخرین مدرک تحصیلی، گواهی اشتغال به کار، گواهی مهارتهای یارانه، گواهی ایثارگری، گواهی کسب رتبه در مسابقات قرآنی، علمی و جشنواره ها حداکثر تا تاریخ 24 فروردین به هسته گزینش این دانشگاه واقع در پردیس همت مراجعه کنند.

دانشگاههای علوم پزشکی و خدمات بهداشتی ودرمانی در اطلاعیه های خود تأکید کرده اند که اعلام اسامی 1.5  برابر ظرفیت پذیرفته شدگان  آزمون استخدامی وزارت بهداشت (مورخ 6 اسفند 89) به منزله پذیرفته شدن نهایی آنان نیست و اسامی نهایی پذیرفته شدگان بعد از طی مراحل گزینش و مصاحبه اعلام می شود.

آزمون استخدام 23 هزار پرستار و افراد مشمول قانون ارتقای بهره وری خدمات بالینی از سوی وزارت بهداشت در تاریخ 6 اسفند 89 برگزار شد و به گفته وزیر بهداشت استخدام این افراد صرفاً به منظور کاهش ساعت کاری پرستاران و افراد مشمول این قانون است و تأمین کادر مورد نیاز برای تختها و مراکز بهداشتی و درمانی جدید جداگانه انجام خواهد شد.

مرضیه وحید دستجردی همچنین پیش از این اعلام کرده است که مراحل استخدام و بکارگیری این نیروها که به صورت پیمانی به استخدام وزارت بهداشت درمی آیند نیمه اول امسال به پایان می رسد.

پایان خبر

تصاویر
  •  اعلام اسامی پذیرفته شدگان اولیه آزمون استخدامی وزارت بهداشت آغاز شد
نظر بینندگان
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل