1403/03/21٢٣:٤٦

دیدار رئیس کل و اعضای شورایعالی سازمان نظام پرستاری با رئیس کل بانک مرکزی و رئیس کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس شورای اسلامی

دیدار رئیس کل و  اعضای شورایعالی سازمان نظام پرستاری با رئیس کل بانک مرکزی و رئیس کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس شورای اسلامی

رئیس کل و اعضای شورایعالی سازمان نظام پرستاری با دکتر فرزین رئیس کل بانک مرکزی و دکتر غضنفرآبادی رئیس کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس شورای اسلامی دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام پرستاری؛ عصر امروز محمد تقی جهانپور رئیس‌کل سازمان نظام پرستاری و برخی از اعضای شورایعالی سازمان نظام پرستاری با دکتر فرزین رئیس کل بانک مرکزی و دکتر غضنفرآبادی رئیس کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس شورای اسلامی دیدار کردند. 

 

لازم به ذکر است در این جلسه، مشکلات جامعه پرستاری از سوی نمایندگان این سازمان مطرح شد و به چالش های روز جامعه پرستاری از جمله مشکلات معیشتی و چالش های اقتصادی و رفاهی پرداخته شد. 

 

نمایندگان سازمان نظام پرستاری همچنین در این جلسه به بیان ظرفیت‌های موجود برای ایجاد امکانات رفاهی و تسهیلات برای جامعه بزرگ پرستاری پرداختند و از جانب رئیس بانک مرکزی و رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی قول مساعد همکاری با این سازمان داده شد .


 
نسخه چاپي

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: